Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI UÇAK BİLETİ

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI UÇAK BİLETİ

 

Sabiha Gökçen Havalimanı adını ilk Türk bayan pilot olan Sabiha Gökçen’den almıştır. İstanbul’un 2. Havalimanıdır. Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İç ve dış hatlar şeklinde uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Dünya’nın birçok ülkesine uçuşlar sağlamaktadır. İstanbul’un gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. İstanbul’un tarihini tanımalarında ulaşımın kolaylığının çok fazla katkısı olmaktadır. Özelliklede hava yolu ulaşımının çok fazla katkısı olmaktadır. Bol bol turistin gelmesiyle birlikte Türkiye’deki diğer şehirlere de yolcularını ulaştırmaktadır.

İstanbul’u anlatmakla bitmez Topkapı Sarayı, Kızkulesi, Ayasofya Müzesi, Taksim, Nişantaşı, Cihangir, Beyoğlu, Üsküdar ve daha birçok ilçesi tarih kokmaktadır. Eskiden bu yana Osmanlı Devletine Bizanslılara ev sahipliği yapmakla kalmamış Türkiye Cumhuriyeti’nin ticarette teknolojide ve daha birçok noktada da kalbi olmuştur. Merkez niteliğindedir ve en çok nüfus burada bulunmaktadır. Farklı farklı kültürlerden insanların yaşaması toplumun bir arada olmasına katkı sağlamıştır.

Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım Metro, Taksi, Havabüs, Otobüs ve Araç Kiralama şeklinde sağlanmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı yolcularına kaliteli hizmet sunmakla birlikte şehir merkezine kolay ulaşımları da sağlamaktadır. Ekonomik Uçak Biletleri ile yolcularına kaliteli hizmet sunduğunun göstergesidir. Pegasus Uçak Bileti, AnadoluJet Uçak Bileti, Atlasjet Uçak Bileti, Onur Air Uçak Bileti, Turkish Airlines Uçak Bileti, SunExpress Uçak Bileti, BoraJet Uçak Bileti, AtlasGlobal Uçak Biletleri ve daha birçok firmanın Uçak bİletlerini almada kolaylık yaşarsınız. Yurtdışına Uçuşlar da ise Corendon Havayolları Uçak bileti, FreeBird Havayolları Uçak Bileti, Fly Air Uçak Bileti ve daha birçok firmanının Uçak Biletlerini bulabilirsiniz.

Varol Yazılım Turizm

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İlgili Yazılar

  • ŞANLIURFA GAP HAVALİMANI
    ŞANLIURFA GAP HAVALİMANI Şanlıurfa Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümünde yer alır. Ku...
  • Sivas Uçak Bileti
    Sivas Uçak Bileti Sivas İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Kızılırmak Bölümünde bulunmaktadır....
  • MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI
    MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI Dalaman Havalimanı, Muğla ili Dalaman ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. A...
RSS