Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ev Sahibine Tuvaleti Kullanacağını Söyledi Ama Gizli Kameradan Habersizdi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by mmemduh - Kategori:
5 İzlenme

Açıklama

Ev Sahibine Tuvaleti Kullanacağını Söyledi Ama Gizli Kameradan Habersizdi
► Kime Diyorum’a Abone Olmak İçin Tıklayın ► http://goo.gl/YyNpd7
► Web adresimiz : https://www.kimediyorum.net/
► Instagram adresimiz: https://www.instagram.com/kimediyorum_yt
► Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın..
► Telif sorunları için lütfen bize yazın: ytkimediyorum@gmail.com
► For copyright matters please contact us at: ytkimediyorum@gmail.com

Konu: Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık dev marketlerden mahalle bankalarında kadar her işyeri güvenlik kameraları ile donanmış durumda. Ancak bu durum hırsızları pek de vazgeçirmişe benzemiyor. Bu videoda, kameralara yakalanan ilginç hırsızlık olaylarını derledik. İyi seyirler..

* Bir fatura ödeme merkezinde işlemi biten bu kadın tam çıkacakken masa üzerinde sahipsiz duran bir maket bıçağını farkediyor. Nedendir bilinmez bu maket bıçağını almak için harekete geçen kadın önce masaya yanaşıyor, ardından çantasında bir şey arar gibi yaparak amacına ulaşıyor.

* Oğluyla birlikte yaşayan 94 yaşındaki Thoms Hendrix’İn evine gelen komşusu Heather Weldon aile tarafından içeri alınıyor. Ancak tam diğer odaya geçerlerken tuvaleti kullanacağını söyleyen kadın yalnız kalıyor ve yaşlı adamın cüzdanından tüm parasını çalıyor.

* Hırsızların en gözde mekanlarından biri de hiç şüphesiz cep telefonu satıcıları. Eşiyle birlikte telefon bakan bu adam görevli arkasını döndüğü anda harekete geçiyor. Şaşırtıcı bir şekilde uzattığı koluyla bir telefon kapıp karısına veriyor.

* Alışveriş merkezi içinde tablet satışı yapan bu kadın etrafını saran müşteriler nedeniyle oldukça yorulmuşa benziyor. Zira arkasındaki kız tezgahı açarak bir tablet aldığında bunun farkına bile varmıyor.

* Bu iki gencin hedefinde ise aslen kumaş satan yaşlı bir adam var. Zararına döviz bozdurarak adamın kendini akıllı zannetmesini sağlayan gençler, kasa açılınca asıl hamleyi yapıyor. Arkadaki poşularla ilgilenen gençlerden biri, poşuyu kendine paravan yaparak kasadaki paraları cebine atıyor.

* Kuyumcuya giren 3 kadından ikisi görevli kızı oyaladıkça oyalıyor. Önünde set oluşturdukları 3. Kadın ise önce tezgah altından ulaşabildiği bir kaç altını cebe atıyor. Ortamı çok rahat gören kadın son hamlesinde tüm seti eteğinin içine saklamayı başarıyor.

* Sırada işi zirveye taşıyan bir aile var. küçük kızları ile birlikte bir okula gelen anne ile baba, son derece soğukkanlı davranarak güpegündüz duvardaki televizyonu söküyor. Pencereden çıkardığı televizyonu kızının bebek arabasına koyan baba, rahat tavırlarla okuldan uzaklaşıyor.

Müzik: Happy by MBB https://soundcloud.com/mbbofficial
Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0
http://creativecommons.org/licenses/b...
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/g6swHZbWtRc

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS