Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

KPSS'ye Geç Kalan Adaylar Görevlilere Dakikalarca Dil Döktü

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori:
4 İzlenme

Açıklama

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


=====================================================
KPSS A Grubu Öğretmenlik ve Alan Bilgisi sınavı öncesi ÖSYM, saat 09.45 ve 14.15’dan sonra sınav yerlerime giriş yapılamayacağı uyarısına rağmen adaylar sınava geç kalınca yine benzer manzaralar yaşandı. Koşarak okulun kapısına gelen adaylar, kapıların kapatıldığını görünce içeriye girebilmek için dakikalarca dil döktü.

KPSS A Grubu Öğretmenlik ve Alan Bilgisi 1. hafta oturumu başladı. ÖSYM mağduriyetlerin yaşanmaması için sınav salonuna son girişlerin, sabah ki oturumda saat 09.45, öğlenki oturum içinde 14.15 olarak uyardı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gümüşsuyu Kampüsü’ndeki fakültelerde sınava girecek olan adaylar, nüfus cüzdanları ve sınava giriş belgeleriyle fakülteye alındı. Saat 09.45’e kadar gelen adaylar üst aramaları yapılarak, sınava girecekleri salonlara alındı.
Sınava geç kaldı, görevlilere dakikalarca dil döktü
Saatin 09.45’e yaklaşmasıyla birlikte adaylar koşarak fakülteye girmeye çalıştı. Kapıların kapanmasına son 30 saniye kala bir adayın, rahat şekilde yürüyerek fakülteye gelmesi gülüşmelere neden oldu. Kapıların kapanmasının ardından ilk olarak bir kadın aday koşarak fakülteye geldi. İçeriye girmek için camı tıklayan aday, kapının kapatılması nedeniyle geri döndü. Kadın adayın ardından erkek bir aday, son girişlerin saat 10.00’da olduğunu belirterek, içeriye girmek istedi. Görevlilere dakikalarca dil döken aday, ardından sınava giriş belgesinde saat 09.45 ibaresini görünce içeriye girmekten vazgeçti.

=====================================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS