Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Seçim Otobüsü Filmi KİRALIK SEÇİM ARAÇLARI 0.542.676 22 22

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori:
13 İzlenme

Açıklama

www.projeyapim.com (0.542.676 22 22) 1980’li yılların başında siyasi kampanya ajanslığına başlayan Gökhan Şen Proje Yapım Ajans, 30 yıldır Türkiye’de birçok ilkleri gerçekleştiren seçim şirketi olmuştur. Seçim firması olarak Türkiye’nin ilk siyasi reklam ajansı olan şirket, gerek Türkiye, gerekse yurt dışında bir çok başarılı seçim kampanyasına imza atmıştır. Türkiye’nin kişiye özel ilk seçim şarkısı, 1980 ‘li yıllarda kurucumuz Gökhan ŞEN tarafından bestelenip gerçekleştirilmiştir.

Yurt dışına kampanya ihraç eden ilk firmalardan biri de yine şirketimizdir. 30 yıllık süreçte bir çok tanınmış siyasinin kampanyasını üstlenen firmamız, Türkiye’nin ilk seçim tırı, ilk seçim kamyonu ve ilk led ekranlı miting aracı gibi "siyasi makina parkı" kavramında da bir çok öncülükler yapmıştır.

Seçim meydanlarında, zaferin evlere girerek kazanabileceği gerçeginden yola çıkarak, siyaset dünyamıza “sosyal propaganda” kavramını da kurucumuz Gökhan ŞEN kazandırmıştır. Avrupa ve Asya ülkeleri dışında Afrika’ya (Tunus) ve yavru vatan KKTC’ye kadar bir çok ülkede seçim kampanyası düzenleyen, Türkiye’nin en kapsamlı kampanya şirketi olarak hizmetinizdeyiz…

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS