Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Yılların Dizisi Arka Sokaklar'da Büyük Skandal Böyle Ifşa Oldu!

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by mmemduh - Kategori:
4 İzlenme

Açıklama

Televizyon izleyicisinin gözünden kaçar ama Youtube müdavimlerinin asla. Türkiye dizileri seviyor ve haliyle ilgi odağı oluyorlar. Bu yüzden sosyal medya kullanıcıları bu dizilerin hatalarını bir bir gözler önüne seriyorlar. Tıpkı yılların eskitemediği dizi Arka Sokaklar gibi. Şevket Çoruh'un canlandırdığı Mesut Komiser karakterinin dumandan kaçarken kapıyı açamadığı bu sahne unutulmazlar arasında. Peki ya hiçbir şey sizin gördüğünüzden çok farklıysa...Peki bu hata sadece Arka Sokaklar da mı? Hayır Cuma akşamı dizileri hata konusunda birbirleriyle yarışıyorlar.
Mesut Komiser bu kapıyı istediği kadar zorlasın. Kapı zaten açık görüldüğü gibi. Yani tüm sahne boyunca açık kapıyı açtırmaya çalışan enteresan bir şeyler izliyoruz. Yani bu kadar hata da biraz fazla olmuş gibi.
Arka Sokaklar'ın Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş'lı bölümlerinden bir skandal hata daha. Ekibin yine bir arada olduğu ve fikir beyan ettiği bir anda hiçbirimizin farkında olmadığı biri daha orada 'kameraman'. Kamerada aşikar bir biçimde görülüyor.
Bu kadarına bir şey diyemiyoruz. Hangi dizide o telefon tersten tutulup uzun uzun telefon konuşmaları yapılmadı ki.
Bu hata da yine cuma akşamı dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid dizisinden. Çantaya yakın çekim yapıldığı bu anda bir set çalışanın koşturarak oradan geçtiği görülüyor.
Ve gelelim son hatamıza. İçlerindeki en taze hata da bu. İstanbullu Gelin dizisinde Faruk'un oğlu ile konuştuğu bu anda elini çenesinde görüyoruz. Peki ya oğlunu gördüğümüzde.
Oğlunu gördüğümüz planda ise eli çenesinde falan değil. Hayli ilginç bir hata olmamış mı.


Twitter'dan takip edin : https://twitter.com/ntube_tv

Kanalımıza abone olun : https://goo.gl/p7Qtua

magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #tv #video #2018 #kurulum #nasıl yapılır #para kazanma # #Televizyon #izleyicisinin #gözünden #kaçar #ama #Youtube #müdavimlerinin #asla #Türkiye #dizileri #seviyor #ve #haliyle #ilgi #odağı #oluyorlar #Bu #yüzden #sosyal #medya #kullanıcıları #bu #dizilerin #hatalarını #bir #bir #gözler #önüne #seriyorlar #Tıpkı #yılların #eskitemediği #dizi #Arka #Sokaklar #gibi #Şevket #Çoruhun #canlandırdığı #Mesut #Komiser #karakterinin #dumandan #kaçarken #kapıyı #açamadığı #bu #sahne #unutulmazlar #arasında #Peki #ya #hiçbir #şey #sizin #gördüğünüzden #çok #farklıysaPeki #bu #hata #sadece #Arka #Sokaklar #da #mı #Hayır #Cuma #akşamı #dizileri #hata #konusunda #birbirleriyle #yarışıyorlar #Mesut #Komiser #bu #kapıyı #istediği #kadar #zorlasın #Kapı #zaten #açık #görüldüğü #gibi #Yani #tüm #sahne #boyunca #açık #kapıyı #açtırmaya #çalışan #enteresan #bir #şeyler #izliyoruz #Yani #bu #kadar #hata #da #biraz #fazla #olmuş #gibi #Arka #Sokakların #Gamze #Özçelik #ve #Uğur #Pektaşlı #bölümlerinden #bir #skandal #hata #daha #Ekibin #yine #bir #arada #olduğu #ve #fikir #beyan #ettiği #bir #anda #hiçbirimizin #farkında #olmadığı #biri #daha #orada #kameraman #Kamerada #aşikar #bir #biçimde #görülüyor #Bu #kadarına #bir #şey #diyemiyoruz #Hangi #dizide #o #telefon #tersten #tutulup #uzun #uzun #telefon #konuşmaları #yapılmadı #ki #Bu #hata #da #yine #cuma #akşamı #dizilerinden #olan #Payitaht #Abdülhamid #dizisinden #Çantaya #yakın #çekim #yapıldığı #bu #anda #bir #set #çalışanın #koşturarak #oradan #geçtiği #görülüyor #Ve #gelelim #son #hatamıza #çlerindeki #en #taze #hata #da #bu #stanbullu #Gelin #dizisinde #Farukun #oğlu #ile #konuştuğu #bu #anda #elini #çenesinde #görüyoruz #Peki #ya #oğlunu #gördüğümüzde #Oğlunu #gördüğümüz #planda #ise #eli #çenesinde #falan #değil #Hayli #ilginç #bir #hata #olmamış #mı

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS